Media-Marketing.com
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
No Result
View All Result
  • English
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
No Result
View All Result
Media-Marketing.com
No Result
View All Result
Početna Vijesti

Konferencija WinDays19 na novoj lokaciji u Šibeniku od 2. do 5. travnja 2019.

Organizator očekuje da će WinDays19 Business i WinDays19 Technology okupiti više od 2000 sudionika

Media Marketing redakcijaAutor: Media Marketing redakcija
24/12/2018
Kategorija: Vijesti
Vrijeme čitanja: 2 min
Konferencija WinDays19 na novoj lokaciji u Šibeniku od 2. do 5. travnja 2019.
Read the article in English

Regionalna poslovno-tehnološka konferencija WinDays iduće godine održat će se na novoj lokaciji, u Amadria Parku u Šibeniku od 2. do 5. travnja 2019. godine. Konferenciju će i dalje činiti WinDays19 Business i WinDays19 Technology, no prvi puta će i Business i Technology sudionici drugog dana konferencije moći poslušati i zajednička predavanja.

Nakon tri godine na „WinDays otoku“ u Poreču, 2019. godine konferencija seli u Šibenik. Održat će se u kompleksu Amadria Park u kojem se nalazi Konvencijski centar Šibenik, najveći i najmoderniji konferencijski centar u Hrvatskoj. Dvorane centra ugostit će više od 2000 WinDays sudionika koji će moći birati između više od 150 konferencijskih predavanja.

WinDays19 Business konferencija održat će se u utorak i srijedu, 2. i 3. travnja. Zadržat će novi inovativan format uveden 2018. pa će sudionici prvog konferencijskog dana moći birati između nekoliko programskih smjerova koji će se baviti ključnim industrijskim granama, među kojima su financijske institucije, maloprodaja, proizvodnja, zdravstvo, obrazovanje i javna uprava. Program drugog konferencijskog dana bit će zajednički za sve Business sudionike i bavit će se ključnim trendovima suvremenog poslovanja.

WinDays19 Technology konferencija održat će se od srijede do petka, od 3. do 5. travnja. Poznata po vrhunskim domaćim i stranim predavačima koji će održati više od 100 predavanja tijekom tri dana, konferencija će donijeti pregled najaktualnijih tehnoloških trendova i novosti.

Među ključnim temama bit će umjetna inteligencija, sigurnost, IoT, DevOps i rješenja koja se temelje na otvorenom kodu.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti za sudjelovanje putem službene web stranice konferencije, a sve do 11. veljače mogu iskoristiti Early Bird cijene kotizacije.

Autor

  • Media Marketing redakcija
    Media Marketing redakcija
    Media Marketing je najrelevantniji medij komunikacijske industrije Adriatic regije, nastao s idejom i vizijom da struku svakodnevno educira, informiše i uvezuje.
Tags: WinDays19
ShareTweetShare
Media-Marketing.com

© 2025. Powered by Degordian

Portal Media-Marketing.com

  • O nama
  • Marketing
  • Impressum
  • Kontakt
  • Uslovi korištenja
  • Politika privatnosti

Social Media

No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • en English
  • bs Bosnian

© 2025. Powered by Degordian