Media-Marketing.com
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • BalCannes
No Result
View All Result
  • English
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • BalCannes
No Result
View All Result
Media-Marketing.com
No Result
View All Result
Početna Vijesti

Jasmina Nikolić: Obavezni smo prema članovima čije interese zastupamo

UEPS je stvorio sve uslove kako bi 24 sata u Beogradu protekla u najboljoj atmosferi

Media Marketing redakcijaAutor: Media Marketing redakcija
15/06/2016
Kategorija: Vijesti
Vrijeme čitanja: 1 min
Read the article in English

Foto: Jasmina Nikolić

Polako se sliježu utisci sa upravo završenog sastanka predsjednika i direktora nacionalnih udruženja oglašivačke industrije Adriatic regije. Trebat će još malo vremena da se sve stavi na papir, radni dokument koji će služiti kao vodilja za buduće aktivnosti, ali se već sada sa sigurnošću može kazati da je industrija oglašavanja učinila veliki korak ka samoregulaciji na nivou tržišta Adriatic regije.

“UEPS-ova inicijativa da se organizuje sastanak udruženja industrije oglašavanja iz zemalja regiona u kojima takva udruženja postoje (Slovenija, Hrvatska, Makedonija i Srbija), dobila je punu podršku i sastanak je zaista bio uspešan. To su potvrdili svi učesnici koji su nam odmah u ponedeljak poslali čestitke za izvrsnu organizaciju i dobro definisane teme za razgovor,” kaže Jasmina Nikolić, potpredsjednica UEPS-a. “Očekuje nas dosta posla, neće biti lako realizovati sve o čemu smo razgovarali i što smo dogovorili, ali ja verujem da ćemo uspeti. Konačno, to je naša obaveza prema članovima čije interese zastupamo.”

UEPS je stvorio sve uslove kako bi 24 sata u Beogradu protekla u najboljoj atmosferi. Gosti su bili smješteni u savremenom poslovnom hotelu Heritage koji im je bio domaćin, a druženje u Beogradu ja završeno u jednom od najstarijih nacionalnih restorana Dva Jelena koji je učesnike skupa počastio vrhunskim gastronomskim čarolijama. Kompanija Beoexpo pružila je komletnu logističku podršku u pripremi i tokom trajanja samog događaja.

Autor

  • Media Marketing redakcija
    Media Marketing redakcija
    Media Marketing je najrelevantniji medij komunikacijske industrije Adriatic regije, nastao s idejom i vizijom da struku svakodnevno educira, informiše i uvezuje.
Tags: BeoexpoUEPS
ShareTweetShare
Media-Marketing.com

© 2025. Powered by Degordian

Portal Media-Marketing.com

  • O nama
  • Marketing
  • Impressum
  • Kontakt
  • Uslovi korištenja
  • Politika privatnosti

Social Media

No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • BalCannes
  • en English
  • bs Bosnian

© 2025. Powered by Degordian