Media-Marketing.com
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • BalCannes
No Result
View All Result
  • English
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • BalCannes
No Result
View All Result
Media-Marketing.com
No Result
View All Result
Početna Vijesti

Nova kampanja PSK i Imaga je čisti Jackpot

Kampanja “Sve je moguće kad si u igri” u Hrvatsku je dovela veliku europsku produkciju, a mračnu uličicu u Rijeci pretvorila u Hollywoodski set

Media Marketing redakcijaAutor: Media Marketing redakcija
07/03/2023
Kategorija: Vijesti
Vrijeme čitanja: 2 min

Možda ste je već vidjeli, vani je nova kampanja za PSK, a ovoga puta tema su online casino igre. Kampanju potpisuje kreativni tim agencije Imago Ogilvy, a ono što je izdvaja unutar svoje kategorije, ali i u kontekstu domaće reklamne produkcije općenito je artistički pristup temi, vrhunska art direkcija te specijalni efekti koji sasvim ravnopravno mogu stati rame uz rame velikim europskim i svjetskim produckijama.

Snimana u Rijeci, kraj povijesnog Teatra Fenice, ova televizijska reklama gleda se kao uvod u neki od Marvelovih filmova, za što je uz Imago i RRGR produkciju, zaslužna jedna od najglasovitijih europskih produkcijskih kuća- mađarska Kinopravda.

Isto kao što igra donosi dašak čarolije u često sumorno svakodnevicu, ovaj spot uspijeva vizualno prikazati kako bi užitak igranja izgledao da njegovu čaroliju vlastitim očima možemo vidjeti u fizičkom svijetu.

Božo Mekinić Brand & Sponsorship Manager – Izazov nove komunikacije PSK casina da približi stvarni svijet modernog online casina, odlično je predstavljen kroz priču koja je u igri moguća. U igri je sve moguće. I ne manje bitno nova komunikacija pruža osjećaj zabave i užitak kod igranja, a to je ujedno i glavni benefit koji, pored drugih dodanih vrijednosti, želimo pružiti našim igračima i nadam se da smo u tome uspjeli.

Damir Garvanović, direktor marketinga: “Kontinuirano pomicanje granica i stvaranje novih uzbudljivih okvira, uz tehnološki naprednu isporuku, odlično je postignut kroz dobru priču, obogaćenu vrhunskom produkcijom i specijalnim efektima koji su omogućili da se poruka o igri prenese na način koji ne umanjuje iskustvo uživanja u sadržaju nego gradi uzbudljiv i zabavan doživljaj bez kompromisa. Za nas je to važno jer naši igrači zaslužuju najbolje što možemo dati i naše aktivnosti su usmjerene na stalno poboljšanje u svakom smislu, pa i u komunikacijskom.”

Ivana Kršić, Account direktorica, Imago Oglivy: “Svaki projekt koji se započne na svoj je način i uzbudljiv i izazovan, ali ovaj sigurno ima posebno mjesto u mojoj karijeri. Velik je užitak raditi s vrhunskim profesionalcima iz različitih zemalja, a još veći kroz taj rad još jednom osvijestiti da i mi u Hrvatskoj nismo ništa manje vrhunski”

Igor Mladinović, Chief Creative Director, Imago Ogilvy: “Nakon skoro 20 godina u oglašavanju i bezbroj snimljenih reklama, doživio sam i ovu koja je produkcijski iznad svih do sada – super junakinje i junaci iz video igrica oživljavaju i zajedno s gorilom hodaju po gradu dok s neba, kroz ljubičaste oblake pada voće… ispada da je stvarno sve moguće dok si u igri.”

Jerko Mihaljević, Senior Copywriter, Imago Ogilvy: “U profesionalnom smislu, raditi na ovako ogromnoj produkciji ogromno je iskustvo. U privatnom, raditi s vrhunskim profesionalcima i umjetnicima iz Europe, ogromno je zadovoljstvo”.

Projektni tim:

Imago Ogilvy:

Igor Mladinović, Chief Creative Director

Ivana Kršić, Account Director

Krešimir Đurić, Art Director

Jerko Mihaljević, Senior Copywriter

Luka Mavretić, Senior Copywriter

Josip Buzov, Senior Strategic Planner

Produkcija Riba ribi grize rep

Jurica Ester, Executive Producer

Kinopravda

Victor Carrey, Director

Mark Puszta, Creative Producer

Pablo Clemente, DOP

Autor

  • Media Marketing redakcija
    Media Marketing redakcija
    Media Marketing je najrelevantniji medij komunikacijske industrije Adriatic regije, nastao s idejom i vizijom da struku svakodnevno educira, informiše i uvezuje.
Tags: Damir GarvanovićIgor MladinovićImago OgilvyIvana KršićIzdvojenoJerko MihaljevićKinopravdaPSK
ShareTweetShare
Media-Marketing.com

© 2025. Powered by Degordian

Portal Media-Marketing.com

  • O nama
  • Marketing
  • Impressum
  • Kontakt
  • Uslovi korištenja
  • Politika privatnosti

Social Media

No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • BalCannes
  • en English
  • bs Bosnian

© 2025. Powered by Degordian