Media-Marketing.com
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • BalCannes
No Result
View All Result
  • English
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • BalCannes
No Result
View All Result
Media-Marketing.com
No Result
View All Result
Početna Vijesti

Facebook, Twitter i Google Analytics zajedno na Drumari!

Željko Riha i Davor Runje otkrivaju tajne web marketinga

Media Marketing redakcijaAutor: Media Marketing redakcija
29/11/2011
Kategorija: Vijesti
Vrijeme čitanja: 2 min

Posljednje dvije radionice u ovoj godini programa Web::Edukacije, Google Analytics DRUštvena MArketinška RAdionica, popularno nazvana Drumara, održat će se u četvrtak, 1.12.2011. godine u zagrebačkoj VMD zgradi.

Jedan od predavača na Drumari Željko Riha, priznati i poznati PR stručnjak za društvene mreže, izjavio je povodom nadolazećih radionica: „Polaznici Drumare, osim što će dobiti uvid u društvene mreže te naučiti kako ih optimalno koristiti u poslovne i osobne svrhe, također će naučiti kako mjeriti ROI (Return on Investment) na društvenim mrežama, posebice putem dostupnih alata kao što je Google Analytics. Dobit će uvid i u trenutno stanje društvenih mreža u Hrvatskoj i regiji te trendove koji se pojavljuju i koji će biti aktualni u 2012. godini.“

Radionica Drumara (ujutro od 9h) jedna je od najatraktivnijih i najtraženijih radionica u ponudi Web::Edukacije na kojoj možete naučiti kako voditi promociju i prodaju proizvoda/usluga kroz društvene mreže. Radionicu vode dva domaća velika web-stratega za obje društvene mreže (Facebook i Twitter): Željko Riha te Davor Runje iz tvrtke Drap, prve i vodeće hrvatske agencije za promociju na društvenim medijima, pogotovo za Facebook. Davor Runje temelji svoja iskustva na izradi Facebook kampanja za neke od najvećih hrvatskih brandova: Životinjsko carstvo, Cedevita GO! uvijek i svugdje, Postani ROSAL LipBalm model, Vip music club, Jacobs Trio, Links izbor, Ford Fiesta, Krašotica i Krašuljak, KupiMe.hr, Wüstenrot mozgalica, Tic Tac ritam ljeta, i mnogo drugih.

Radionica Google Analytics (popodne od 14:30) izuzetno je popularna radionica za sve koji žele pratiti rezultate svojih kampanja, naučiti kako “pročitati” i analizirati posjetitelje svojih web stranica (saznati šta i kada žele, kako ih zadržati), kako prepoznati ciljne skupine i možda pokoji “tajni prljavi trik” o tome kako na legalan način zaviriti u privatnost posjetitelja.

Autor

  • Media Marketing redakcija
    Media Marketing redakcija
    Media Marketing je najrelevantniji medij komunikacijske industrije Adriatic regije, nastao s idejom i vizijom da struku svakodnevno educira, informiše i uvezuje.
ShareTweetShare
Media-Marketing.com

© 2025. Powered by Degordian

Portal Media-Marketing.com

  • O nama
  • Marketing
  • Impressum
  • Kontakt
  • Uslovi korištenja
  • Politika privatnosti

Social Media

No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Tema sedmice
  • Intervju
  • Kolumna
  • Dnevnik
  • Mladi lideri
  • Tri pitanja
  • BalCannes
  • en English
  • bs Bosnian

© 2025. Powered by Degordian